Biedrībā “Jēkabpils NVO resursu centrs” darbosies brīvprātīgā no Ukrainas

Tikšanās ar brīvprātīgo no Ukrainas. Anastasija Iļjeva – vidū.

Biedrībā “Jēkabpils NVO resursu centrs”  maija beigās ieradās un līdz oktobrim projektā “Share and like volunteering” darbosies brīvprātīgā no Ukrainas Anastasija Iļjeva. Pirmajā darba dienā ar jaunieti tikās resursu centra vadība, darbinieki un brīvprātīgie – NVA Jauniešu garantijas atbalsta pasākuma dalībnieki.

Anastasija Iļjeva – vidū

Anastasija dzīvo Zaporožjes pilsētā, un, pirms iesaistīšanās EBD (Eiropas brīvprātīgais darbs) ir ieguvusi augstāko izglītību žurnālistikas jomā, kurā arī strādāja.

Brīvprātīgais darbs iepazīts “Brīvprātīgo skolā”, kas  notikusi ASV finansēta projekta ietvaros. Tās bijušas divas informatīvi piesātinātas dienas – katra astoņu stundu garumā. Jēkabpilī jauniete iesaistīsies jau iepriekš atbraukušā brīvprātīgā no Ukrainas Jevģēnija Udovičenko organizētā “Media Club” aktivitātēs un, atbilstoši savai profesijai, veidos sižetus par NVO.

Par hobijiem Anastasija bilst, ka tie ir dažādi rokdarbi – patīk gan adīt, gan šūt, bet interešu lokā ir arī sportiskas aizraušanās  – velobraukšana un gumijlēkšana.

Jāpiebilst, ka ar Jevģēniju Anastasija jau ir pazīstama – abi nāk no Zaporožjes, un iepazinušies, strādājot pilsētas televīzijā.