Atzīmē Vispasaules NVO dienu

NVO diena127. februārī biedrībā “Jēkabpils NVO resursu centrs” atzīmēja Vispasaules NVO dienu – biedrības birojā visas darba dienas garumā notika “Atvērto durvju diena” – sev interesējošos jautājumus par NVO varēja pārrunāt ar resursu centra darbiniekiem, bet pilsētā no pulksten 16.00 norisinājās mobilā zibakcija “Šodiena ir NVO diena”.

“Atvērtās durvju dienas” piedāvājumu  lielākoties izmantoja nevalstisko organizāciju pārstāvji, kurus interesēja šobrīd iesniegšanai gatavojamo projektu nianses. Savukārt zibakcijas laikā notika anketēšana ar diviem mērķiem – noskaidrot, ko Jēkabpils iedzīvotāji zina par NVO, kā arī – informēt par iespējām, kādas paveras, iesaistoties NVO darbībā.

Kā pēc zibakcijas pastāstīja viens no tās organizatoriem – EBD jaunietis no Ukrainas Jevgēnijs Udovičenko, aktīvāk iesaistījušies jaunieši, viņi bijuši arī vairāk informēti par NVO. Šobrīd tiek apkopoti anketu rezultāti un drīzumā ar tiem varēs iepazīties  Jēkabpils NVO resursu centra mājas lapā www.jekabpilsnvo.lv.

Tie, kuri zibakcijas laikā aizpildīja anketas, saņēma suvenīrus kulinārijas izstrādājumu veidā, kuru iepakojumi vienlaikus bija loterijas biļetes. 28. februārī, izmantojot elektronisko “on line” izlozi, tika noskaidroti trīs laimīgie SIA „Reāls” peldbaseina (Kurzemes ielā 8, Jēkabpilī) bezmaksas apmeklējuma īpašnieki. Ar viņiem personīgi sazināsies Jēkabpils NVO resursu centra darbinieki, lai vienotos par vinnesta – apmeklējuma kartes, saņemšanu.

Vispasaules NVO dienas Jēkabpilī atzīmēšanas organizatori – Jēkabpils NVO resursu centrs – izsaka pateicību:

  • par loterijas balvu nodrošināšanu – ilggadējam sadarbības partnerim SIA “Reāls”,
  • par palīdzību mobilās zibakcijas “Šodiena ir NVO diena” nodrošināšanā – biedrību “Jauniešu klubs ”13. Pirmdiena”” un “Holista” aktīvistiem,  kā arī  personīgi uzņēmējam Jānim Vasilim.

Foto: Lāsma Zēberga, Anita Sproģe